Pytania czytelników

Rozwiązanie dla biznesu

  • Przeczytano: 11990
  • Komentarzy: 1
Czytelnik napisał:
Chce zrobic kilka numerow stacjonarnych w roznych strefach numeracyjnych powiedzmy ze bedzie to 10 numerow telefonow dla
najwiekszych wojewodztw w Polsce. Na kazdym z nich chce zrobic
przekierowanie na numery stacjonarne/komorkowe moich dystrybutorow regionalnych. I chce miec podglad czy w ogole dystrybutorzy odbieraja te telefony, jesli sie da to rowniez czas rozmowy.

Jedynie takie onforacje mi sa potrzebne. Aha no i ewentualnie jesli dystrybutor nie odbierze telefonu to zeby przekierowalo rozmowe na nasz numer w centrali.Czy cos takiego juz jest?

Czy przy wykorzystaniu obecnych ofert operatorow VOIP mozna to w miare bezbolesnie zorganizowac?
Odpowiedź eTelefonia:
Witam,najpościej byłoby postawić sobie swój serwer PBX oparty na opensource (Linux+asterisk). Jeżeli chodzi o gotowe rozwiązania - kilka firm ma w ofertcie centralki wirtualne.

Osobiście znam tylko jedną firmę posiadającą takie rozwiązanie w ofertcie (może się Pan skontaktować pisząc na adres kontakt@ifon.pl) ale może Pan poszukać innych firm świadczących podobne usługi.

Zobacz inne losowo wybrane pytania:

Jak wyeliminować echo podczas rozmowy?
Jaki model bramki wybrać?
Terminal kart płatniczych
VoIP w małej firmie
Pytanie o Caller ID

  • Artur2008-03-04 20:58:00
    Witam Może Pan zastosować rozwiązanie które łączy linie tradycyjne i VoIP w centrali IP- PBX np od Freephone - mają usługę PostPaid specjalnie dla firm. W oknie obok są namiarydo tej firmy
Dodaj komentarz
TPL_GK_LANG_BACK_TO_TOP