Pytania czytelników

Którego operatora wybrać?

 • Przeczytano: 22255
 • Komentarzy: 5
Czytelnik napisał:
Planuję całkowicie zrezygnować z telefonu stacjonarnego TP SA.

W związku z tym mam pytanie, którego operatora VoIP wybrać, który jest najpewniejszy (tzn. nie ma przerw w działaniu), który daje najlepsze warunki itd.
Odpowiedź eTelefonia:
Witam,z tytułu tego, że jesteśmy niezależnym doradcą/serwisem informacyjnym, wybór operatora zostawiam Panu. Jeżeli chodzi o najlepsze warunki - na naszej stronie znajdzie Pan dokładne oferty firm.Jeżeli chodzi o jakość usług, to technologicznie firmy te korzystają z tych samych protokołów, wykorzystują podobny sprzęt. Proszę mieć na uwadze, że "jakość" Pańskiego internetu/łącza stałego odgrywa ważną rolę jeżeli chodzi o jakość rozmów.

Zobacz inne losowo wybrane pytania:

Jak przydzielić priorytety przesyłanych danych w sieci lokalnej
VoIP na wakacjach
Jak wyeliminować echo podczas rozmowy?
Czy przy takich predkościach mam szanse na rozmowy?
Bramka Linksys PAP2T i LiveBox TP (cd)

 • Anonim2012-11-27 13:33:00
  Ja za radą wybrałem Halonet i nie żałuję. Bardzo dobra jakośc rozmów, niskie ceny i kilka gratisów http://www.chytrasztuczka.pl/obniz-wydatki-na-telefon-stacjonarny/ Pozdrawiam i polecam!
 • Szcześ2012-08-13 14:15:00
  Niestety zgadzam się z poprzednikiem. Każdy inny operator, tylko nie Orange! Oferta na ich stronie piękna i opłacalna, ale na tym się kończy. Jak tylko podpisze się umowę, zaczynają Cie mieć głęboko w du.... od dwóch miesięcy mam z nimi umowę 3 w 1, a do tej pory działa mi tylko telewizja. Z internetem i telefonem do tej pory są problemy. Co chwila coś nie działa, kontakt z obsługą fatalny, najczęściej każdy mówi co innego. Cały czas mają jakieś resety systemu, albo wprowadzają nowe oprogramowania, przez co nie mogą nic poradzić na zaistniałe problemy, tylko proszą dzwonić za 4-5 dni, a jak się zadzwoni to znowu coś tam mają w systemie, że nic nie poradzą. 2 Razy mieli do mnie przyjechać z obsługi i wszystko naprawić, człowiek czeka 5 dni a oni znowu nawalają i nikogo nie przysyłają. Ja jako klient muszę płacić za te wszystkie wydzwonione minuty do nich, bo numeru darmowego dla klientów oczywiście nie ma. A i mam umowę za którą przysyłają fakturę co miesiąc, a usługi jak nie było tak nie ma. Stanowczo odradzam!
 • okna2011-11-29 16:32:00
  Nie warto również kupowac okien w Eurocolor Pyskowice. Fatalna jakość
 • Anonim2010-02-10 08:18:00
  Przecież Orange to to samo co TP ;-) to nie dziwne że tak jest.
 • misiexp2009-08-08 13:20:00
  Witam. Jeżeli miałbym komuś coś doradzi to na pewno nie orange!! to oszuści i naciągacze. Dużo piszą i obiecują przez co wydaje się ich oferta konkurencyjna a później tylko... rozczarowanie. Oczywiście mamy prawo do odwołań ale jeżeli ktoś ma czas na to by pisać co miesiąc reklamacje na które sie czeka kolejne dwa miesiące to proszę bardzo. Odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam! Kiedyś już miałem w orange (dawnej ideii) abonament i powiedziałem Loebie nigdy więcej, ale NIESTETY dałem sie nabrac jeszcze raz licząc na to że po dwóch latach coś sie zmieniło... ale niestety to nadal banda oszustów. Dno, dno i jeszcze raz dno!
Dodaj komentarz
TPL_GK_LANG_BACK_TO_TOP