Pytania czytelników

Które urządzenie VOIP wybrać?

  • Przeczytano: 10777
  • Komentarzy: 1
Czytelnik napisał:
MAM pytanie natury technicznej...w jakie urządzenie najlepiej wejść ?
Mam trzy do wyboru..1. Router wi-fi bramka internetowa Netgear WGR613VAL

2. A580IP Gigaset Telefon bezprzewodowy VoIP/PSTN

3. Bramka Voip Linksys PAP2TBardzo prosiłbym o wyczerpującą odpowiedź..tel ma zastąpić dotychczasową linię TP oczywiście chciałbym mieć jak najmniej problemów co jest oczywiste..jak i również który z operatorów spełniłby moje najlepsze oczekiwania..

Chciałem związać się z easycall lub z tlenofonem..ale po przeczytaniu recenzji..jestem w kropce.. najlepsze opinie wyczytałem o...Happycall , ważne jest również dla mnie to że wspomniane urządzenia byłyby bezbędnie konfigurowalne u wymienionych dostawców.
Równocześnie proszę o swój profesjonalny typ za który będę Bardzo wdzięcznyMoże podpowie mi pan swój typ rozwiązania z którego byłbym zadowolony..oczywiście w rozsądnych cenach.. :)
Odpowiedź eTelefonia:
Witam,nie będę Panu polecał konkretnego operatora, bo nie chce być stronniczy. Proszę skorzystać z opinii użytkowników lub wybrać tego, który oferuje spełniającego Pana oczekiwania opcje dodatkowe i cennikowe. Co do urządzeń - na pewno linksys jest sprzętem godnym polecenia - ja od kilku lat go używam i jestem zadowolony. Nie chcę mówić, że inni producenci mają gorsze produkty, bo jakość produktów z podobnej półki cenowej będzie porównywalna. Może warto też po wybraniu operatora zapytać co on ma w swojej ofercie (być może uda się kupić trochę taniej i już skonfigurowany sprzęt).Proszę także pamiętać, że jakość usługi VoIP zależy w dużym stopniu od jakości łącza internetowego.

Zobacz inne losowo wybrane pytania:

Jak podgłośnić dźwięk?
Co mam kupić?
Pytanie dotyczące Linksys SPA3102
Od 60kbps do 450kbps - wystarczy?
VoIP w małej firmie

  • Marek2010-10-05 21:33:00
    ważne, mam parę pasp2t. Należy uprgadowac firmware do wersji 5.1.6 ze strony http://www.cisco.com/en/US/products/ps10029/index.html . Poprzednie wersje często się zwieszają.
Dodaj komentarz
TPL_GK_LANG_BACK_TO_TOP